Ana SayfaMANŞETOnline Avukat

Online Avukat

Online Avukat 
Asal Hukuk Danışmanlık hizmet verdikleri tüm konularda genel hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.
Başka ülkede veya şehir dışında olan ya da zaman bulamadığı için ofisimize gelme imkanı olamayanlar için internet üzerinden “Online Avukat Danışmanlık Hizmeti” verilebilmektedir.
Online Avukat Hukuki Danışmanlık Hizmeti pandemi sürecinde yavaşlayan işlerimizin hazırlanmasına da vesile olmakta.
Malum yasakların var olduğu çalışma saatleri kısıtlı ve günden güne değişen süreçte duruma adapte olmak ve sorunları çözümlemek için bir araya gelmek her geçen gün zorlaşıyor.
Hukukta bilindiği üzere zamanla yarışmaktayız. Zamanaşımları ,hakkınızda açılan bir dava varsa cevap süreleri, itirazlar gibi bir çok hususta avukatınızın hızlı ve sürece hazır bir şekilde hakkınızı müdafaa etmeleri için en erken dönemde avukat ile iletişime geçmelisiniz.
Bazen işten sonra ofisinize geleceğiz gibi söylemlerle karşılaşıyoruz lakin çalışma saatleri kısıtlanmasından dolayı bu pekte mümkün olmuyor.

Online Avukat sistemimiz ile bunun önüne geçmiş oluyoruz.

Online Avukat Danışmanlık hizmeti almak isteyen kimse, bulunduğu ülke ve şehir fark etmeksizin randevu almak için büromuzla iletişime geçebilir.
Danışmanlık, talep üzerine yazılı veya sözlü olarak verilmektedir. Yazılı danışmanlık hizmetinden yararlanmak isteyen kimseyle e-posta üzerinden yazılı olarak hukuki sorulara cevap verilmektedir.


Online Avukat danışmanlık hizmeti alacak kimsenin talebi üzerine WhatsApp, Skype, Facebook, Zoom vb. gibi uygulamalar üzerinden 7/24 avukat danışma hattına başvuruda bulunarak yazılı veya sözlü olarak danışma hizmeti almak istediğinizi bildirebilirsiniz.
Randevularınız yazılı ve sözlü olarak ayrımı yapılıp konusunda uzman avukatımıza yönlendirildikten sonra en geç 24 saat içerinde dönüş yapılacaktır.
Zamanı ve mesafeyi ortadan kaldıran Online Avukat sistemi ile hangi ülkede yada ilde bulunduğunuz önemli değildir.
Avukat Online olarak hedefimiz hukuk mücadelenize, işinde uzman avukat kadrosuyla sizlere destek olmaktır.
Hukuki yardım sürecinde müvekkillerimizin paylaştıkları bilgileri, gizlilik prensibimiz kapsamında korumaktayız.
Bu nedenle Avukat Online veri tabanımız üzerinden avukat ara butonuyla bizi arayabilir veya iletişim formu doldurarak ulaşabilirsiniz.
Böylelikle avukatlık faaliyetlerimiz kapsamında, Türkiye ve Dünyanın her yerine profesyonel avukatlara sizi ulaştırmaktayız.

Online Avukat  Danışmanlık Ücretli Midir?

Avukatın vereceği danışmanlık hizmeti ücretsiz olmamaktadır. Avukatlar, Türkiye Barolar Birliğine tabi olup ücretsiz danışmanlık hizmeti vermesi halinde hakkında disiplin cezası uygulanmaktadır. Bu nedenle danışmanlık hizmeti alan kimse, her yıl TBB tarafından belirlenen Avukatlık Asgari Ücret Tarifesindeki danışmanlık ücretinin ödenmesi gerekmektedir.

WhatsApp Üzerinden Avukat Danışma

Online danışmanlık hizmeti almak isteyen kimse, büromuzun iletişim numarasından bizlere ulaşabilir, hangi konuda bilgi almak istediğini ve uygun olduğu gün ile saatleri belirterek randevu alabilecektir.
Hukuki soru sormak isteyen kişi, WhatsApp ve Google Hangouts üzerinden görüntülü veya sesli danışmanlık hizmeti almak istiyor ise mutlaka bu konuda da bildirimde bulunmalıdır.
Online Avukatlık hizmeti alacak olan kimse görüşme öncesinde sorularını hazırlamalı, belgeler üzerinden soru yöneltecek ise WhatsApp numaramız veya e-posta adresimiz üzerinden belgeleri göndermelidir. Belirlenen randevu gün ve saatinde WhatsApp üzerinden arama gerçekleştirilerek danışmanlık hizmeti verilecektir.

Skype Üzerinden Online Danışma

Skype üzerinden cep telefonu, tablet veya bilgisayar aracılığıyla görüntülü veya sesli görüşme gerçekleştirilebilmektedir. Online danışmanlık hizmeti almak isteyen kimse, hizmeti Skype üzerinden gerçekleştirmek istiyor ise özellikle bu talebini belirtmelidir.

Zoom Üzerinden Online Danışma

Zoom uygulaması ile bilgisayar üzerinden görüşme sağlanılmakta ve kişi, bilgisayar ekran paylaşımını bu uygulama ile sağlayabilmektedir.
Online danışma hizmetini Zoom ile gerçekleştirmek isteyen kimse, danışmanlık hizmeti talebinde bulunurken bu talebini de özellikle belirtmelidir.
Danışmanlık alan kimse, Zoom üzerinden hukuki sorunlarına dair ekran paylaşımında bulunarak belge üzerinden hukuki sorularına da yanıt alabilmektedir.

Online Avukat Danışma İçin Tıklayınız..

Önceki İçerikÜcretsiz Avukat
Sonraki İçerikİhtarnameye Cevap
İLGİLİ MAKALELER

Popüler

Son Yorumlar

Translate »